Tai pasakojimas apie vienišos moters, auginančios du mažamečius vaikus, sudėtingą likimą svečioje šalyje – Amerikoje. Į šią šalį jie pateko nelegaliai. Po atvykimo dėl pinigų trūkumo neturi galimybės išnuomoti padoraus būsto. Galų gale Lucijai (Lucía) pavyksta  išnuomoti nedidelį purviną butą,  kurios šeimininkė kinietė Čan (Mrs. Chan) nepasidomi atvykusiųjų dokumentais. Norėdama išlaikyti vaikus ir būstą, Lucija yra priversta sunkiai dibti keliuose darbuose, todėl ji visiškai neturi laiko užsiimti savo vaikais – aštuonmečiu Maksu ir penkiamečiu Leo. Palikdama juos namuose, moteris į magnetofono kasetę įrašo taisykles, kurių jie turi laikytis. Tačiau nuobodžiaujantys berniukai  nesielgia pavyzdingai – piešia ant buto sienų, laksto, triukšmauja ir trukdo kaimynams. Jie kolkas nesupranta, kad savo elgesiu tik dar labiau apsunkina motinos gyvenimą. Tačiau tam tikri tolesni įvykiai privers vyresnįjį sūnų geriau įvertinti savo poelgius ir anksčiau suaugti.
Režisierius: Samuel Kishi
Aktoriai: Martha Reyes Arias, Maximiliano Nájar Márquez, Leonardo Nájar Márquez, Cici Lau, Johnson T. Lau, Kevin Medina, Josiah Grado, Marvin Ramírez, Alejandro Banteah​
Pastabos: filmas, padedantis labiau įsigilinti į daugelių emigrantų įprastas problemas. Pagrindinius vaidmenis atliekantys aktoriai įtikamai perteikia savo personažų išgyvenimus.
Trukmė: 95 min.