Pagrindinis filmo herojus Vice jau dveji metai lepinasi nerūpestingu gyvenimu pensijoje. Tačiau vieną dieną buvusio policijos komisaro, o dabar pensininko ramybę sudrumsčia netikėtai atvykusi jo sesuo Megi, su kuria jis nebendravo jau 30 metų. Sesuo kreipiasi su prašymu surasti jos dukros Rouzi žudiką. Vice yra nustebintas tokia žinia, nes nemanė, jog sesuo gali turėti vaiką. Pradžioj atsisakęs, vėliau buvęs policininkas nusprendžia veikti, sužinojęs, kad žudiko paieška vyksta vangiai. Vice vyksta į Flandriją, kur gyvena sesuo, ten sužino, kad Megi atsisakė savo dukters dar gimdymo namuose, ir ją augino kita šeima. Atvykęs buvęs komisaras paprašo policijos leidimo pamatyti žuvusiosios lavoną ir pamato, kad giminaitė prieš mirtį buvo žiauriai kankinama. Pradėjęs savarankišką tyrimą Vice sužino, kad Flandrijoje be jo giminaitės buvo rastos panašiai nužudytos dar kelios merginos ir supranta, jog susidūrė su serijiniu žudiku – maniaku, tradiciškai išdeginančiu  ant merginų kūnų žymę-įspaudą.
Režisierius: Frank van Mechelen
Aktoriai: Hubert Damen, Hilde Van Haesendonck, Mathijs Scheepers, Wim Opbrouck, Katelijne Verbeke, Lucas Van den Eynde, Ruth Beeckmans
Pastabos: vertas dėmesio belgų režisieriaus pilnametražis detektyvas, pastatytas mėgiamo belgų serialo “Witse” motyvais.
Trukmė: 90 min.