Per pastarąjį šimtmetį mados pramonė išsivystė taip sparčiai, kad sudėtinga įsivaizuoti jos tikrąsias pajamas. Jau senokai rūbų dėvėjimas yra suvokiamas ne kaip priemonė žmogaus nuogumui pridengti ar jo saviraiškai pabrėžti, o kaip daiktas, atspindintis žmogaus finansinę gerovę ir jo socialinį statusą. Šiuolaikinė vartojimo visuomenė tapo ne tik priklausoma nuo materialių daiktų – gražių, brangių rūbų, batų ar aksesuarų, bet ir nesusimąstanti – o kokia yra reali mados kaina? Juk praktiškai visą mados pasaulį “aptarnauja” fabrikai iš Azijos ir mažai kas žino, kokiomis sunkiomis sąlygomis priversti dirbti žmonės, gaudami už savo daugiavalandinį darbą grąšius. Šis dokumentinis filmas atidengia mados industrijos širmą ir atskleidžia šokiruojančią šios veiklos pusę.
Režisierius: Andrew Morgan
Aktoriai: Livia Firth, Stella McCartney, Vandana Shiva, Lucy Siegle, Richard Wolff, Rick Ridgeway, Mu Sochua, Shima Akhter, Pritpal Singh, Tansy Hoskins
Pastabos: aktualioje kino juostoje režisierius siekia atkreipti dėmesį į žmonių vartojimo kultūrą ir trečiojo pasaulio šalių problemas.
Trukmė: 92 min.