Kafarnaumas / Capernaum / Capharnaüm (2018, Libanas / Prancūzija / JAV)

Šiame dramatiško siužeto filme pagrindinius vaidmenis suvaidino neprofesionalūs aktoriai, kuriuos filmo režisierė rado tiesiog gatvėje. Pagrindinę rolę atlieka dvylikametis sirų berniukas Zeinas, kartu su gausia šeima pabėgęs į Beirutą, tačiau svečioje šalyje gyvenimas nėra kuom nors geresnis. Šeima kiekvieną dieną kovoja dėl duonos kąsnio ir gyvena miesto lūšnyne. Turėdamas daug seserų ir brolių, jau tokiame jauname amžiuje Zeinas yra priverstas nelegaliai dirbti. Kai berniuko tėvai nusprendžia ištekinti savo vienuolikmetę dukrą už gerokai vyresnio amžiaus vyro, Zeino nervai neišlaiko ir jis pabėga iš namų – juk jam ne naujiena miegoti kur papuola ir prašyti išmaldos gatvėje.
Režisierius: Nadine Labaki
Aktoriai: Zain Al Rafeea, Yordanos Shiferaw, Boluwatife Treasure Bankole, Kawsar Al Haddad, Fadi Yousef, Haita ‘Cedra’ Izzam, Alaa Chouchnieh, Nadine Labaki, Elias Khoury​
Pastabos: tiesiog neįtikėtika, kaip profesionaliai atlieka savo vaidmenis mažieji filmo ferojai. Tai filmas, pelnytai sulaukęs didžiulio kino kritikų ir žiūrovų palaikymo.
Trukmė: 126 min.

Plačiau