Mano Salingerio metai / My Salinger Year (2020, Airija / Kanada)

Jauna mergina Joanna Rakoff, kuriai atsibodo studijuoti ir analizuoti kitų Ohajo universiteto literatūros katedros rašytojų kūrybą, nusprendžia įgyvendinti savo svajonę – rašyti. Ji palieka studijas, mylimą vaikiną ir persikelia į Niujorką, kur įsidarbina redaktoriaus padėjėja vienoje seniausių miesto literatūros agentūrų. Tačiau netrukus Joanna supranta, kad puoselėjamai svajonei įgyvendinti nepakanka vien noro, tam reikia įdėti labai daug pastangų. Be to, mergina sužino, kad agentūra jau seniai bendradarbiauja su rašytoju Jerome’u D. Salingeriu, kuris jau daugelį metų gyvena atsiskyrėlio gyvenimą ir yra atsiribijęs nuo išorinio pasaulio. Rašytojas nuolat gauna gerbėjų laiškus, kurie taip niekada ir nepasiekė adresato.
Režisierius: Philippe Falardeau
Aktoriai: Margaret Qualley, Sigourney Weaver, Douglas Booth, Seána Kerslake, Brían F. O’Byrne, Colm Feore, Théodore Pellerin, Yanic Truesdale
Pastabos: filmo istorija paremta Joanna Rakoff išleistais memuarais ir pritraukia dėmesį tiek papasakota dvidešimto amžiaus dešimto dešimtmečio istorija, tiek charakteringais ir įdomiais personažais.
Trukmė: 101 min.

Plačiau