Pagal tikrą istoriją sukurtas įtemptas pasakojimas apie kelionę į Bolivijos džiunglių gilumą privers išmokti pasitikėti tik savimi, nes gamta žmogui yra paruošusi daug mirtinų išmėginimų. Keturi keliautojai išsiruošia į žygį po Amazonės džiungles. Jie tikisi atrasti legendomis apipintą indų kaimelį, tačiau tai, kas prasidėjo kaip svajonių kelionė netrukus taps didžiausiu jų košmaru. Staiga ištinka nelaimė, ir Yossi lieka vienui vienas. Vaikinas bus priverstas išgyventi vienoje pavojingiausių Žemės vietų – mirtimi alsuojančiose Amazonės džiunglėse… net ir tada, kai visi jo instinktai sako, kad mirtis jau alsuoja į nugarą, o rankose nėra net surūdijusio peiliuko.
Režisierius: Greg McLean
Aktoriai: Daniel Radcliffe, Thomas Kretschmann, Alex Russell, Joel Jackson, Lily Sullivan, Yasmin Kassim, John Bluthal, Jacek Koman
Pastabos: visumoje gerai pastatytą dramatišką veiksmo filmą galima išskirti į dvi dalis – pirmą įžanginę dalį, kuri ganėtinai nuobodi ir monotoniška bei antrą dalį, kurioje daug veiksmo ir joje atsiskleidžia tikruosius savo sugebėjimus aktorius Daniel Radcliffe.
Trukmė: 115 min.