Andžela Lamer kriminalinė praeitis prasideda jau nuo ankstyvos jaunystės, ir jai tenka kalėti nepilnamečių nusikaltėlių kolonijoje. Čia ji turi pakankamai laiko apsvarstyti savo klaidas. Kolonijoje Andžela tvirtai nusprendžia pradėti naują gyvenimą nuo balto lapo, kai tik išeis į laisvę. Išėjimo iš kolonijos metu Andželai sukanka 18-ka metų, ir ji iškart išvyksta pasimatyti su savo jaunesniąja sese, kuriai reikalinga priežiūra ir globa, nes jomis nebėra kam pasirūpinti – motina tragiškai žuvusi, o tėvas tik neseniai sugrįžęs iš kalėjimo. Jaunėlė sesuo džiaugiasi vėl sutikusi savo seserį, pasikeitusią į gerąją pusę nuo to laiko, kai judvi nesimatė. Andžela nusprendžia pakeliauti su seserimi ir susirasti jų tėvą. Aplinkybės vėl verčia filmo heroję imti į rankas šaltą ginklą, tuo sulaužant duotą sau priesaiką – vardan jai artimo žmogaus ateities.
Režisierius: Jordana Spiro
Aktoriai: Dominique Fishback, Tatum Marilyn Hall, Nastashia Fuller, Lovie Marie Allen, Satchel Eden Bell, Lawrence Bingham, Laurence Blum
Pastabos: tikroviškai papasakota istorija, charakteringi gerai parinkti jaunieji aktoriai, tai filmas, turintis savo šarmą ir anaiptol ne vien pesimizmu persmelktą nuotaiką.
Trukmė: 90 min.